fbpx
İndirim!

Yönetici & Liderlik Testi

 3.125,00  1.000,00

EGO ASSESSMENT® Yöneticilik & Liderlik Testi, yöneticilere yönelik olarak hazırlanmış olup yöneticilerin kısaca kişiliklerini, nasıl bir yönetici olduklarını ve yönetim sürecinde yönetim becerilerini nasıl kullandıklarını açıklamaktadır.
Örnek raporu incelemek için TIKLAYIN
Kategoriler:

Açıklama

EGO ASSESSMENT® Yöneticilik & Liderlik Testi, yöneticilere yönelik olarak hazırlanmış olup yöneticilerin kısaca kişiliklerini, nasıl bir yönetici olduklarını ve yönetim sürecinde yönetim becerilerini nasıl kullandıklarını açıklamaktadır.
Test uygulamasının ardından hazırlanan raporda şu başlıklar yer almaktadır:
· Kişiliğiniz
· Güçlü Yanlarınız
· Geliştirilmesi Gereken Yanlarınız
· Temel Kişilik Fonksiyonlarınız
· Yöneticilik ve Liderliğiniz
· İletişimde Siz
· İlişkilerde Siz
· İş Ortamında Siz
· Sizin İçin Verimli Çalışma Ortamları
· Organizasyon Beceriniz
· Öğrenme Tarzınız
· Toplantı Yönetimi
· Zaman Yönetimi
· Problem Çözme ve Karar Verme Yönteminiz
· Z Problem Çözme Tarzı
· Stres ve Siz
· Stresle Başa Çıkabilmeniz İçin Öneriler
· Değişime Karşı Tepkiniz
· Size Özel Tavsiyelerimiz
EGO ASSESSMENT® Yöneticilik & Liderlik Testi, yöneticilerin ya da yönetici adayı olacakların kişiliklerini daha iyi tanımalarına; böylelikle güçlü ve geliştirilmesi gereken yönlerinin farkına vararak daha iyi birer yönetici olmalarına yardımcı olmaktadır. Temel kişilik özelliklerinin haritası çıkartılarak yöneticilik ve liderlik konularında iletişim, ilişkiler ve iş ortamına yönelik durumlarını ortaya koymaktadır. Hangi ortamlarda daha verimli çalışabilecekleri, organizasyon konusundaki yeterlilikleri, öğrenme tarzları, toplantı ve zaman yönetimi gibi konulara ayna tutarak bir yönetici olarak kendilerini konumlandırmalarını ve daha objektif kriterlerle değerlendirmelerini sağlamaktadır. Bir yönetici olarak problem çözme metodolojileri çıkartılarak problem çözme yeteneklerini daha etkin ve verimli hale getirmeleri için gerekli analizi ortaya koymaktadır. Stres, hiç şüphesiz yöneticiler ve yönetici adayları için aşılması gereken en büyük sorunlardan biridir. Stres düzeyi yüksek bir yöneticinin etkin ve verimli çalışması beklenemez.
EGO ASSESSMENT® Yöneticilik & Liderlik Testi, stresle başa çıkma konusunda yönetici ve yönetici adaylarının birer değerlendirmesini yaparak stresle daha etkili nasıl başa çıkabileceklerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. En önemli stres kaynaklarından değişim unsuruna tepkileri ölçülerek konuya ilişkin iyileştirmelerin yapılması amaçlanmaktadır. Test sonunda verilen raporda kişilerin yöneticilik konusunda başarılarını artırmaları için kişiye özel tavsiyeler bulunmaktadır.
Kullanım Amacı
Yöneticilerin kendilerini tanıyarak yönetim konusunda güçlü ve geliştirebilecekleri yönlerini fark ederek daha iyi bir yönetici olmalarını sağlamaktır.
Uygulama ve Değerlendirme Şekli
EGO ASSESSMENT® Yöneticilik & Liderlik Testi internet üzerinden uygulanabilir.
Uygulama Süresi
Kişilerin okuma hızına göre değişmekle beraber 10-15 dakikadır.
EGO ASSESSMENT® Yöneticilik & Liderlik Testi Kimler İçin?
Yönetici ve yönetici adayları

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Yönetici & Liderlik Testi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

×

Merhaba!

WhatsApp uygulaması ile mesajınızı iletebilirsiniz.

×