fbpx

HAKKIMDA

Atatürk Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler bölümünde lisans eğitimi aldı. Özel sektörde 10 yıl insan kaynakları yöneticiliği, kamu sektöründe 4 yıl stratejik planlama ve eğitim koordinatörlüğü görevlerinde bulundu.

London Centre Of Management ve Preston University’de “İnsan Kaynakları, Kariyer Yönetimi ve Liderlik” alanlarında sertifika programlarını tamamladı.

İnsan kaynakları ve kariyer yönetiminde kullanılan ölçme ve değerlendirme araçları ile ilgili Türkiye’nin saygın kurumlarında ileri seviye sertifika programlarını tamamladı.

İnsan Kaynakları Yönetimi, Liderlik, Yöneticilik, Kariyer ve Yetenek Yönetimi, Kişilik Tipleri, Yetkinlik Analizi ve Kurumsal İletişim gibi alanlarda toplamda 40’ı aşkın eğitim programına katıldı.

Kamuda ilk kez profesyonel davranış envanteri uygulamasını gerçekleştiren Bayraktar, kamu kurumlarında ve işletmelerde 5 bini aşkın yönetici ve personele Davranış Envanteri ve Eğitim İhtiyaç Analizi uyguladı.

Ticaret odalarında, iş adamları derneklerinde ve diğer sivil toplum örgütlerinde toplamda 6 binin üzerinde kişiye “Kişilik ve Kurumların Kaderi” başlıklı eğitim ve seminer gerçekleştirdi.

İşletmelerin doğru işte doğru insan seçebilmeleri için “Personel Kişilik Analizi” ve “Personel Yetkinlik Analizi” hizmeti vermenin yanında işletmelerin ihtiyaç duyduğu eğitimlerin planlanmasını ve uygulanmasını sağlamaktadır.

Okullarda ihtiyaç duyulan ölçme ve değerlendirme araçlarının uygulama süreçlerini yönetmektedir.

40 kişiyi aşan danışman kadrosuyla Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık firması olan Grupas Gelişim bünyesindeki projelerde Personel Davranış Envanteri ve Yetkinlik Analizi konularında eğitmen ve danışman olarak görev almaktadır.

Şirketlerde “İşletme Koçluğu”, iş adamları derneklerinde ve sivil toplum örgütlerinde “Yöneticilik Okulu”, “İletişim Okulu” ve “Kitlesel İletişim Okulu” projelerine koordinatörlük yapmaktadır.

“Yetenek ve Kariyer Yönetimi” içerikli kitap projesini sürdürmektedir.

×

Merhaba!

WhatsApp uygulaması ile mesajınızı iletebilirsiniz.

×