fbpx

HAKKIMDA

Atatürk Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler bölümünde lisans eğitimi aldı. Özel sektörde 10 yıl insan kaynakları yöneticiliği, kamu sektöründe 4 yıl stratejik planlama ve eğitim koordinatörlüğü görevlerinde bulundu.

İnsan kaynakları ve kariyer yönetiminde kullanılan ölçme ve değerlendirme araçları ile ilgili Türkiye’nin saygın kurumlarında ileri seviye sertifika programlarını tamamladı.

İnsan Kaynakları Yönetimi, Liderlik, Yöneticilik, Kariyer ve Yetenek Yönetimi, Kişilik Tipleri, Yetkinlik Analizi, Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Kurumsal İletişim gibi alanlarda toplamda 40’ı aşkın eğitim programına katıldı.

Ticaret odalarında, iş adamları derneklerinde ve diğer sivil toplum örgütlerinde toplamda 6 binin üzerinde kişiye “Kişilik ve Kurumların Kaderi”, “Bir Sen Var Senden İçeri”, “Kendine İyilik Yap: Aynaya Bak” başlıklı eğitim ve seminerler gerçekleştirdi.

İşletmelerin doğru işe doğru personeli seçebilmesi için “Personel Davranış Analizi” ve “Personel Yetkinlik Analizi” hizmeti vermenin yanında, “Yetkinlik Odaklı Personel Performans Yönetim Sistemi” danışmanlığı da yapmaktadır. Bunlarla birlikte kurumsal eğitim ihtiyaç analizleri doğrultusunda eğitimlerin planlanmasını ve uygulanmasını sağlamaktadır.

Okullarda ihtiyaç duyulan ölçme ve değerlendirme araçlarının uygulama süreçlerine proje danışmanlığı yapmaktadır.

İçerikleri talep eden kurumlara özgün olarak yapılandırılan “Yöneticilik Okulu”, “İletişim Okulu” ve “Siyasal İletişim Okulu” projelerinde eğitmenlik ve koordinatörlük yapmaktadır.

Bireysel gelişimine önem veren girişimcilere, politikacılara, çalışanlara ve öğrencilere “Bireysel Gelişim Yol Haritası” oluşturma konusunda online ve örgün olarak özel danışmanlık hizmeti vermektedir.

“Yetenek ve Kariyer Yönetimi” içerikli kitap projesini sürdürmektedir.

×

Merhaba!

WhatsApp uygulaması ile mesajınızı iletebilirsiniz.

×