fbpx

Hakkımda

Breyer State University’nin İşletme bölümünde yönetim bilimleri alanında lisans eğitimi aldı.

London Centre Of Management da “İnsan Kaynakları Yönetimi” sertifika programını tamamladı.

İnsan kaynakları ve yetkinlik yönetiminde kullanılan ölçme ve değerlendirme araçları ile ilgili Türkiye’nin en saygın kurumlarında ileri seviye uzmanlık programlarını tamamladı.

Sistem Liderliği, Kariyer ve Yetenek Yönetimi, Kişilik Tipleri, Yetkinlik Analizi, Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma ve Kurumsal İletişim gibi alanlarda eğitim programlarına katıldı.

Özel sektörde 10 yıl insan kaynakları yöneticiliği, kamu sektöründe 4 yıl stratejik planlama ve eğitim koordinatörlüğü görevlerinde bulundu.

Ticaret odalarında, iş adamları derneklerinde ve diğer sivil toplum örgütlerinde toplamda 6 binin üzerinde kişiye “Kişilik ve Kurumların Kaderi”, “Bir Sen Var Senden İçeri”, “Liyakat Kültürü ve Yetkinlik Odaklı İş Kültürü”, “Takım Çalışması” başlıklı eğitim ve seminerler gerçekleştirdi.

Özel bir şirkette yönetici olarak görev yapmakla birlikte işletmelere, doğru işe doğru personeli seçebilmeleri için “Personel Davranış Analizi”, “Personel Yetkinlik Analizi”, “İş Hayatında Kişilik Tipleri ve Yetkinlik Yönetimi Eğitimi” hizmeti vermektedir.

Bireysel gelişimine önem veren girişimcilere, politikacılara, çalışanlara ve üniversite öğrencilerine online ve örgün olarak özel danışmanlık hizmeti vermektedir.