fbpx

25’li Envanter Paketi

 4.900,00

Kişisel Yetkinlik Analizi ile iş dünyasında sıklıkla kullanılan toplamda 64 yetkinlik başlığı altında kişisel yetkinliklerinizi analiz edebilirsiniz.
Çalışma hayatında sık başvurulan yetkinliklerle ilgili Türkiye normlarına göre nerede durduğunuzu ve hangi yetkinlikleri geliştirmeniz gerektiğini görebilirsiniz.
Bu göstergelere bakarak eğitim ihtiyaçlarınızı hemen  görebilir ve deneme yanılma yöntemi yerine nokta atışı yaparak kariyerinizde ilerleyebilirsiniz.
Örnek raporu incelemek için TIKLAYIN
Kişisel Yetkinlik Analizini bireysel olarak yapabileceğiniz gibi kurumsal olarak da uygulayabilir , kurumsal eğitim ihtiyaç analizini yapabilir ve  iş kalitesini artırmaya yönelik en doğru adımları atabilirsiniz. 
Kişilik Yetkinlik Envanteri ile çalışmaya başlamanız için gereken tüm temel özelliklere sahip, kolay bir başlangıç ​​paketi.
İşe alım süreçlerinde, kurum içi eğitim planlarınızda, iş rotasyonu yaparken ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz profesyonel kişilik envanteri ile uzun sürede elde edebileceğiniz bilgiler, 10 dakikada 24 soru çözdürerek anında elinizin altında.
Kategoriler:

Açıklama

ONLINE KİŞİLİK ENVANTERİ

İstediğiniz herkese kişilik envanteri yapması için web üzerinden davetiye gönderebilirsiniz. Adaylarınız mobil uyumlu anketi web üzerinden yapabilirler. Anketleri tamamladıklarında, kişilik raporları anında hazır olur.

YÖNETİM PANELİ İLE ADAY YÖNETİMİ

Yönetim paneli üzerinden adaylarınızı çevrimiçi takip edebilirsiniz. Bu sayede Kişilik Envanteri sonuçlarını istediğiniz zaman kolayca alabilir ve inceleyebilirsiniz.

GEÇERLİLİK ÖLÇÜMÜ

Anketi yapan adaylarınız bilinçli olarak yanıltmayı deneyebilir veya önemsemeyerek gelişi güzel cevaplayabilir. Böylesine durumlar için yönetim paneli sizi koruma altına alır. Yönetim panelinizde adayın kişilik envanteri çalışmasının geçerlilik oranı ücretsiz görüntülenir.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İŞ PROFİLLERİ

İş profili oluşturucusu, kurumunuzun organizasyon semasında yer alan her bir unvanın davranışsal ihtiyaçlarını kurum kültürünüze göre belirler. İş profillerini pozisyona başvuran adayların veya çalışanların kişilikleri ile eşleştirebilirsiniz.

KAPSAMLI RAPORLAMA

Kişilik Envanteri farklı kullanım amaçları tasarlanmış ve kişiselleştirilmiş beş ayrı rapor ile detaylı olduğu kadar, aynı zamanda kolay anlaşılır bir dille hazırlanmış içerikler sunar.

SÜRESİZ ERİŞİM HAKKI

Kredileriniz hesabınıza eklendikten sonra süresiz olarak kullanılır. Krediniz olmasa bile yönetim paneli üzerinden oluşturduğunuz iş profilleri, kayıtlı adaylar ve aldığınız raporlar ihtiyaç duyduğunuzda her zaman hazır olurlar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“25’li Envanter Paketi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir